www.vipcocuk.com KAMPANYASI

Direkt olanlar, www.vipcocuk.com’dan yapacakları 75 TL ve üzeri alışverişlerde %20 indirim kazanıyor!

20 Nisan’a kadar Akbank Direkt İnternet'e girin, www.vipcocuk.com’dan 75TL ve üzeri alışverişlerinizde %20 indirim kazanın.

Kampanya Detayları .

TakaTuka KAMPANYASI

Direkt olanlar, TakaTuka.com’dan yapacakları 100TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL indirim kazanıyor!

30 Nisan’a kadar Akbank Direkt İnternet'e girin, TakaTuka.com’dan 100TL ve üzeri alışverişlerinizde 30TL indirim kazanın.

Kampanya Detayları .

​​​

ARİFE TARİFE İNTER

Akbank Direkt İnternet’e ilk kez giren müşterilerimiz aRife taRife Inter kazanıyor, para transferlerine ayrı ücret ödemiyor!

Daha önce Akbank Direkt İnternet kullanmadıysanız, hemen Akbank Direkt İnternet’e girin, bir ay boyunca geçerli 20 havale ve 2 EFT paketini ÜCRETSİZ kazanın! Üstelik, sonraki 6 ay boyunca aRife tArife Inter paketini Akbank Direkt İnternet’ten %50 indirimle tekrar alabilirsiniz.

VADELİ MEVDUAT HESABI

Vadeli mevduatınızı Akbank Direkt’e özel, %11'e varan faiz oranı ile açın! Akbank Direkt’ten vadeli mevduatınıza alacağınız avantajlı faiz oranlarını görmek için tıklayın.

Nokia-Lumia 1020 KAMPANYASI

Akbank Direkt Mobil’in farkı Nokia Lumia 1020 kazandırması!

Akbank Direkt Mobil, Akbank Direkt veya kredi kartı şifresiyle 30 Nisan’a kadar girenlere 10 Nokia Lumia 1020 kazandırıyor.

Kampanya Detayları .

Sri Lanka Tatil KAMPANYASI

21 Mayıs’a kadar Akbank Direkt İnternet veya Mobil’e Müşteri Numaranız ya da Kredi Kartı Numaranızla girin rüya gibi bir Sri Lanka Tatili kazanma şansı yakalayın!

Kampanya Detayları .