Akbank’tan Kolay 2. El Taşıt Kredisi

 

AKBANK’A UĞRAMADAN 2. EL ALMAYIN!

Akbank 2. El taşıt krediler​inde yeni bir dönem başlatıyor! 2. El taşıt kredisinde artık rehin yok, kasko yok. Dolayısı ile siz değerli müşterilerimize çok daha hızlı ve çok daha kolay kredi işlemi yapma olanağı sunuyoruz.

Artık 2. el taşıt kredisi kullandırımı sırasında kasko ya da rehin şartı aranmayacak olup, sadece noter satış sözleşmesi ile işlem yapabileceksiniz. Yeni başlayan bu kolaylık dönemi ile avantajlı faiz oranları da sizi bekliyor.

Taşıt Kredisi için Akbank'a gelin, 2. El taşıtın KDV+ÖTV dahil fiyatının Ltv oranı* kadar kredinizi rahatça kullanın. Dilerseniz kredinizi 48 ay vadeye kadar kullanabilirsiniz . Hayallerinizi daha fazla ertelemeyin!

*Bu oran nihai fatura değeri elli bin Türk Lirasını aşan binek araçlarda, bedelin elli bin Türk Lirasına kadar olan kısmı için yüzde yetmiş, elli bin Türk Lirasının üstünde olan kısım için yüzde elli olarak uygulanır

İstediğiniz arabaya Akbank ile ulaşmadan bir kaç adım önce sizlere yararlı bir kaç bilgi vermek istiyoruz. Çünkü ihtiyacınız olan her an yanınızdayız.

2. EL ARAÇ ALIMINDA FARK YARATACAK BİR KAÇ İPUCU:

  • Deneme sürüşünü mümkünse 20-50 kilometre hızla bir duvar boyunca yapmanız çeşitli ipuçları yakalamanızı sağlayabilir. Duvardan yankılanan ses alışılmamış gürültüleri duymanıza yardımcı olacaktır. Eğer bir aracınız varsa şimdiden kendi arabanızla test edip kulağınızı eğitebilirsiniz.
  • Motor çalışmazken motora ve kablo demetlerine dikkatlice bakın yağ sızıntılarını ve sonradan bantlanmış kabloları tespit etmeye çalışın, bunlar gelişigüzel yapılmış onarımları gösterecektir.
  • Satıcıya otomobil hakkında aklınıza takılan her şeyi sorun.

İpuçlarının devamı için tıklayın

Bu püf noktalarına dikkat edip, aracınızı seçtiyseniz, şimdi en yakın Akbank şubesini ziyaret edip, avantajlı fiyatlarla aracınıza sahip olabilirsiniz.

​​​​​​​

​​​